Güven Oto

OTO EKSPERTİZ FİYAT LİSTESİ

 • oto-ekspertiz-fiyat-listesi

  Boya ve Kaporta Kontrol

  350.00 ₺ 220.00 ₺

  Bu kontroller esnasında aracınızın tüm parçaları kontrol edilir. Herhangi bir parça yada aksamında boya yada değişen bir parçanın olup olmadığı ile varsa hasarlı kısımlarının onarılıp onarılmadığı tespit edilir

  İncele
 • oto-ekspertiz-fiyat-listesi

  Motor & Mekanik

  350.00 ₺ 220.00 ₺

  Performans testlerinde Motor vuruntu kontrolü, Turbo kontörlü, Egzoz dumanı kontrolü, Motor yapının durumu, Motor soğutma suyunun ne durumda olduğu, Motor üfleme kontrolü, Motorun genel performansı gibi ayrıntılara bakılır.

  İncele
 • oto-ekspertiz-fiyat-listesi

  Full Ekspertiz

  800.00 ₺ 500.00 ₺

  Güven Oto Tarafından Verilecek Olan OTO EKSPERTİZ Hizmetinin Avantajları

   YOL TESTİ
   KASKO
   KURUMSAL GÜVENCE
   %100 Garantili

  İncele

Halk Günü Kampanyası

GÜVEN OTO EKSPERTİZE SORUN !

Biz Kimiz ?

Güven Oto Ekspertiz İzmir

Güven Oto İzmir Ekspertiz Firması

Araç alırken madur kalmamak için ekspertiz hizmetine ihtiyaç duyarız. Bu noktada OTO EKSPERTİZ, araç alma konusunda en önemli hizmet olmuştur. Vermiş olduğumuz Oto Ekspertiz Hizmeti sizleri araç alırken madur olmamanız için en ayrıntılı incelemeyi ilke edinmiş güven konusunu hedef almıştır. İster yeni araç alırken, ister satarken veya kullanmış olduğunuz, hiç fark etmez. Biz bu işi size %100 garantili hizmet olarak sağlamaktayız, Aracınızın performansını, daha önceden kazaya karışıp karışmadığını, Motor Testi, Boya Kaporta Analizi, DYNO Testi, OBD Beyin Testi, Yanal Kayma Testi, Arıza Tespiti, Araç Altı Kontrolü ve siz değerli müşterilerimiz için işinde uzman ekibimiz tarafından Yol Testi hizmetlerini sağlamaktayız.

WhatsApp Konum