Oto Ekspertiz Nedir

Oto Ekspertiz Nedir

Oto ekspertiz ikinci el araç alırken veya mevcut aracınızın  her açıdan incelenmesi olarak tanımlayabiliriz. Bu inceleme kapsamın da motor mekanik kontrolleri, araç içi ve dışı elektronik aksam incelemesi, kaporta boya kontrolleri, mekanik alt kontroller, hasar kaydı ve yasal sorgulama ile uzman  test sürüşü girmektedir                       

Bu kontrollere kısaca değinmeden önce aracın satın alınmadan önce mutlaka tanınması gerektiğinin üzerinde durmak gerekir. Bu hem güvenli bir sürüş hem de iyi bir alışveriş için önemlidir. Araçtaki arızalar satın alınmadan önce bilinir ise bu sorunlar giderilebilir ve daha güvenli sürüşe imkân tanınır. Ayrıca satıcının istediği ücret araçtaki sorunlar göz önünde bulundurularak değerlendirilir. Bu nedenle ekspertizin kalitesi önemlidir. İşinin ehli deneyimli ustalar tarafından yapılması gerekir.                           

Ancak her yerde aynı kalite ve özenle yapılmayan bu işlemler nedeni ile aracı satın aldıktan sonra kötü sürprizlerle karşılaşmamak için. Firmamız deneyimli elemanları ile ekspertiz hizmetleri konusunda hizmet sunmaktadır. Her biri işinin ehli ustalarımız aracınızı detaylı olarak her açıdan inceler.

                      

Ekspertiz kapsamında yapılan kontrollerde en önemli iki konu hasar kaydı ve yasal sorgulamadır. Satıcılar ne yazık ki bazı bilgileri saklama eğilimindedir Bu tür konularda elemanlarımız bilgisayar aracılığı ile gerekli sistemlere girerek aracın hem yasal hem de kaza sorgulamalarını yaparlar. Firmamıza https://www.otoekspertiz-izmir.com/  internet adresinden ulaşarak siz de aracınızın her türlü kontrolünü yaptırabilirsiniz.
                               
                                                    

Kaza sorgusunda bir şey bulunmasa bile kaporta boya kontrollerinde son derece dikkatli olmak gerekir. Bazen kaza durumlarında kaza kaydı yaptırılmadan da şahıslar anlaşabilir. Bu nedenle aracın kazaya karışıp karışmadığını kaporta ve boya kontrolünden de anlamak mümkündür. Bu tür konularda son derece uzman olan ustalarımız aracınızı her açıdan inceler ve size bir rapor sunarlar. Size sunulanlar doğrultusunda aracı belirlenen fiyattan alıp almamak tamamen sizin tercihinizdir.

Diğer Blog Yazılarımız

Yorumlar


    Bu Yazıya Hiç Yorum Yapılmamış. İlk Yorum Yapan Sen Ol !


Yorum Yap